istanbul kurye

İstanbul’da hemen hemen ana yollarda, sokaklarda veya caddelerde görmüşsünüzdür motorlu kuryeleri, Peki bu ne yapar bu kuryeler ?

İstanbul içinde bir semtten diğer semtlere ve hatta mahallelere acil yetiştirilmesi gereken gönderileri, ürünleri, numuneleri veya evrakları aklınıza gelebilecek her türlü paketi sizin istediğiniz zaman içinde gönderimini yaparlar. İstanbul gibi metropol bir kentte yaşıyor ve çalışıyorsak her an moto kurye ihtiyacı doğabilir. Hava limanına pasaport ulaştırır, Hatta arabanızın anahtarını bile getirir. İstanbul trafiğinde saatlerce vakit harcamaktansa kuryeler ile bir telefon ile 90 dk. gibi bir süre içerisinde İstanbul’un bir ucundan diğer ucuna teslimatı gerçekleştirmektedirler.

13 Yıldır kurye sektörün incisi olan Kavacık Moto Kurye, sadece kavacık bölgesine değil İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet ağını kurmuş köklü bir geçmişe sahip olan kurye şirketidir. İstanbul trafiğine hakim motorlu kurye sürücüleri, donanımlı motosikletli araçları ve güler yüzlü ekibi ile 7/24 hizmet akışını sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir