kavacık motorlu kurye

Kavacık kurye hizmetimiz ile artık acil teslimatlar için yerinizden kıpırdamaya dahi gerek yok! Güvenilir ve tecrübeli ekip arkadaşlarımıza bırakacağınız paketiniz ya da evraklarınız sapasağlam biçimde ve en hızlı yoldan teslimat noktasına ya da size ulaşacaktır. Sizin trafiğe çıkıp zaman kaybetmenizin önüne geçen hizmetimiz ile paketiniz de trafiğe takılmadan yerine ulaşmış olacaktır.

Kavacık Kurye Çağır

Hemen kavacık kurye çağır,  Siz de bize internet ya da telefon üzerinden ulaşarak acil motorlu kurye çağrısı yapabilirsiniz. Bu durumda ekip arkadaşlarımızdan biri yanınıza gelir ve istediğiniz paketi sizden alır. Sizden paket teslim alırken paketinizin ulaşmasını istediğiniz yerin adresini de alan ekip arkadaşımız, ardından mümkün olan en hızlı şekilde paketinizi ilgili yere teslim eder.

 

Kavacık Moto Kurye Fiyatları

Kavacık Moto kurye firmaları için en uygun fiyatları size sunan bir firma olarak, teslimatların fiyatlandırılması daha çok ilgili paketin kat ettiği mesafeye göre belirlenmektedir. Teslimatınız çok uzun bir yol gidecekse fiyat artarken mesafe azalıp özellikle de semt sınırları içine girdiğinde çok uygun fiyatlar sizi bekliyor olacak. Siz de hem farklı teslimat türleri için farklı fiyat tarifleri kullanan hem de herkesten ödemesi gerektiği kadar ücret alan firmamızdan mutlu ayrılacaksınız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir